Kostka artystycznie brukowana

31/01/2016

Jak trudno wyczyścić kostkę brukową wiedzą ci, którzy próbowali robić to samodzielnie. Pracochłonne to, a i efekty niezbyt zadowalające. Tymczasem firma Kostex dysponuje nowoczesnymi agregatami ciśnieniowymi 35 bar, których używa do usuwania z kostki wszelkich zanieczyszczeń. I to zarówno tych najstarszych, jak i najtrudniejszych do wyczyszczenia.

Kostex_zelow1 

Kostex w swojej ofercie posiada usługę, z której korzysta coraz więcej klientów. Polega ona tym, że firma przyjeżdża do klienta, wykonuje próbę swoich możliwości, czyli pokazuje w jaki sposób jest w stanie wyczyścić bruk i jeśli efekt jest zadowalający (a zwykle jest) – wówczas na miejscu sporządzany jest kosztorys. Proste i skuteczne, ponieważ firma Kostex ma w wykonywaniu profesjonalnej renowacji spore doświadczenie. Na rynku istnieje bowiem od prawie dziesięciu lat. A klient, widząc w jaki sposób Kostex radzi sobie z danym zleceniem, nie żałuje podjętej decyzji. Co więcej, w oparciu o zaufanie i pewność doskonałej realizacji usług – zdarza się, iż do tej samej firmy klienci zwracają się również w innych sprawach. Jak choćby o wykonanie prac w zakresie robót drogowych, ziemnych, wypożyczenie narzędzi i sprzętu budowlanego.

- W połączeniu z wysokiej klasy sprzętem i dużym doświadczeniem, możemy zrealizować najbardziej złożone i trudne zlecenia. Kostex zatrudnia wykwalifikowane i doświadczone zespoły składające się  z brygadzistów, brukarzy i operatorów. Dlatego klient ma pewność, że nasza firma terminowo wywiąże się z każdej, nawet najbardziej wymagającej budowy.

Kostex_zelow2 

Jeśli wybór kostki brukowej stanowi problem, to Kostex ten problem potrafi rozwiązać. Ponieważ firma pomaga w doborze kształtu i koloru materiału, jak również w zaprojektowaniu ścieżki, chodnika czy tarasu – tak, by harmonizowały z otoczeniem budynku. 

- Nasi specjaliści podpowiedzą jak zaaranżować przestrzeń, by nawierzchnia wokół domu czy firmy, prezentowała się jak najlepiej. Tym samym, posesja nabierze wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru. Firma może wykonywać prace brukarskie według dostarczonego przez klienta projektu lub zaproponować własna aranżację zgodną z oczekiwaniami zlecającego. Wykonujemy projekty oraz wizualizacje 3D. Specjalizujemy się również w artystycznym układaniu kostki brukowej.

 

 

mat. promocyjny: Jola Babij /Media Production JB (archiwum*), foto (archiwum własne Kostex)