To wSPAniałe ciało...

30/06/2016 

Smukła sylwetka i aksamitna skóra to marzenie każdej kobiety. Jednak cała góra wyrzeczeń, brak zdyscyplinowania w działaniu i mierne efekty sprawiają, że wszelkie próby odchudzania zbyt często kończą się porzuceniem tych marzeń. Jest sposób, by w krótkim czasie osiągnąć upragnione rezultaty. Te zabiegi przekonują nawet najbardziej sceptyczne osoby.

big_341

Każda pora roku jest dobra, by zadbać o swoje ciało. Okres wakacyjny sprawia, że kobiety odsłaniają go więcej niż zwykle. Niekoniecznie jednak z zadowoleniem. Kiedy figura nie jest bliska ideału, a ćwiczenia fizyczne i odpowiednie nawadnianie organizmu nie przynoszą oczekiwanych efektów – można poddać się błyskawicznym zabiegom wspomagającym odchudzanie i modelowanie sylwetki.

W sposób kontrolowany i nieinwazyjny może tu zadziałać lipo laser, czyli najnowsze urządzenie do walki z tkanka tłuszczową i cellulitem. Pozwala ono szybko i skutecznie wysmuklić każdą partię ciała dotkniętą nadmiarem wyżej wspomnianych. Lipo laser – po pierwsze, nie należy się go bać. Najprościej rzecz ujmując jest to zimny laser diodowy, w którym wykorzystano światło czerwone powodujące reakcję biochemiczną, polegającą na rozbiciu tkanki tłuszczowej. Rozbita tkanka zostaje przetransportowana do układu limfatycznego, a następnie wydalona z organizmu. Cały zabieg trwa około trzydziestu minut i można wykonywać go bez względu na porę roku. Jest nieinwazyjny, bezbolesny, nie pozostawia żadnych trwałych śladów. A rezultaty, no cóż – widoczne są od razu.

Po jednym zabiegu, można stracić minimum 1 cm w obwodzie ciała. Dla większego efektu oraz utrwalenia procesu modelowania sylwetki, zaleca się przeprowadzenie całej serii zabiegów. Składa się na nią dziesięć sesji. Zabiegi te są szczególnie skuteczne tam, gdzie najtrudniej pozbyć się niechcianych fałdek tłuszczu tj. na boczkach, udach, biodrach, brzuchu oraz w okolicach kolan. Modelowaniu można poddać wszystkie problematyczne partie ciała – powiedziała Katarzyna Górnisiewicz z gabinetu Wspaniałe Ciało-Najskuteczniejsze Odchudzanie w Bełchatowie dodając, że parametry oddziaływania urządzenia dobierane są indywidualnie do każdego klienta, w zależności od potrzeb i rodzaju skóry.

W gabinecie można zasięgnąć również porad na temat zdrowego odżywiania oraz - po bezpłatnych konsultacjach – poddać się odpowiednio dobranym zabiegom, mającym na celu redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu i poprawy jędrności skóry. Prawdziwe cuda mogą też zdziałać choćby tak popularne wśród bełchatowianek – fale radiowe.

To doskonałe antidotum na zmarszczki, wypryski, pajączki. Dzięki falom możemy na przykład spłycić blizny, poprawić owal twarzy czy zniwelować obwisłość skóry po ciąży. Stosowanie fal radiowych z powodzeniem zastępuje chirurgiczny lifting twarzy. Dzięki nim możemy kształtować pośladki, podnosić opadające powieki i zwiększać produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Nic więc dziwnego, że ten zabieg cieszy się tak sporym zainteresowaniem – dodała Katarzyna Górnisiewicz.

O zaleceniach oraz przeciwwskazaniach do powyższych zabiegów, oraz o pozostałych usługach chętnie opowiedzą konsultantki gabinetu Wspaniałe Ciało-Najskuteczniejsze Odchudzanie w Bełchatowie przy os. Okrzei 45 /kwadrat/ (tel. 665 111 354). Umówienie się na wizytę jest bezpłatne.

 

opr. Media Production JB, materiał promocyjny*

foto: archiwum własne Wspaniałe Ciało-Najskuteczniejsze Odchudzanie w Bełchatowie

*media i firmy zainteresowane naszymi usługami (wywiady, reportaże, teksty na zlecenie, zdjęcia) zapraszamy do kontaktu: mediaproduction.jb@gmail.com