100 holistycznych metod na EXIT z depresji i nerwic

09/05/2024

Miło nam poinformować, że jedna z naszych autorek właśnie rusza z premierą swojej nanowszej książki pt. "100 holistycznych metod na EXIT z depresji i nerwic". Ten poradnik to prawdziwa skarbnica wiedzy, by nie rzec PETARDA!

ALEX STAUDINGER JOLA BABIJ_1

Jak pisze sama Alex Staudinger: "Z czułością w sercu zapraszam do lektury poradnika, dzięki któremu poznasz 100 alternatywnych, prostych oraz niezwykłych – metod na wyjście z depresji. Jestem głęboko przekonana, że po przeczytaniu książki twoja wiedza o chorobie diametralniewzrośnie i będziesz ją postrzegał nieco inaczej. Wejdź, rozgość się, wybierz swoją drogę, a potem w swoim własnym stylu dokonaj wyjścia ze stanu chorobowego. Niech to będzie EXITz depresji, nerwic, agorafobii, napadów paniki! Poznaj sposoby, dzięki którym wielu osobom udało się wyzdrowieć".

Publikacja licząca sobie aż 436 (!) stron dostępna jest DO WYBORU zarówno w miękkiej jak i twardej oprawie. W sprzedaży wyłącznie na platformie Amazon, a jej koszt to niecałe 134 zł. Co ważne, można ją zakupić nie tylko dla siebie, ale i w formie prezentu dla bliskiej osoby. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, autorka planuje kilka livów, w których opowie o książce i metodach, jakie warto stosować przy wychodzeniu z depresji. 

Według beta czytelników i pierwszych rercenzentów, na polskim rynku wydawniczym książka nie ma sobie równych. Tym bardziej nam miło, że mogliśmy współpracować przy nadawaniu jej ostatecznego szlifu. Premiera zaplanowana jest na 13 maja br.