follow your dreams

03/03/2023

Im człowiek bardziej czegoś pożąda, tym większą kwotę jest w stanie za to zapłacić. Prawda stara jak świat.

pexels-isabella-mariana-6744887

photo: Isabella Mariana

Wykonywane przez nas usługi stanowią dla wielu osób przedmiot pożądania. Jedną z nich jest pisanie książek na zamówienie. I tu dochodzimy do najważniejszego punktu, jakim jest cena. Kiedy przychodzi wycenić nam naszą pracę – bo jak to już gdzieś kiedyś pisaliśmy: sprzedajemy marzenia – nie mamy z tym trudności. Wiemy, ile mniej więcej czasu trzeba będzie poświęcić na przygotowanie konkretnego projektu literackiego, jaki zakres działań to obejmie, jakie będą koszty własne etc. Jesteśmy równocześnie świadomi i efektu, jakiego spodziewa się nasz zleceniodawca i odpowiedzialności jaka na nas ciąży. Wychodzimy z założenia, że trafiają do nas klienci zdający sobie sprawę, czym jest własna książka, jak trudną rzeczą jest jej napisanie oraz że za niższą jakością idzie niższa cena (przedszkolak pewnie napisze za darmo).

Zatem za produkt niszowy, oryginalny, z listy własnych marzeń i nad którym ktoś się musiał napracować, oczywistym jest że trzeba bez żalu ZAPŁACIĆ i się nie targować. Zwłaszcza, jeśli owa wymarzona książka ekspercka, poradnik, autobiografia etc. -  jest inwestycją (np. we własną markę, nazwisko). My ze swej strony dajemy gwarancję jakości i że nasze ceny są uczciwe, wyważone i wprost proporcjonalne do doświadczenia oraz poziomu świadczonej usługi.

Tym przydługim wstępem chcieliśmy zakomunikować i oficjalnie ogłosić, iż zgodnie z zapowiedzią  sprzed pół roku - począwszy od marca br. podnosimy z lekka koszty. Odkurzamy cennik po kilku latach nie zaglądania do niego, więc choćby dla higieny psychicznej  w końcu należało to zrobić. Umowy wstępne zawarte przed tym terminem obowiązują na starych zasadach.