På rullstol genom världen czyli wielki sukces Rullamana

16/12/2020

Zaledwie trzy miesiące temu uporaliśmy się z redakcją i korektą "wypasionej" powieści, a dziś zamykamy kolejne zlecenie. Tymczasem dotarła do nas informacja, że na rynek skandynawski trafiła - przetłumaczona na język szwedzki - książka, której autorem jest Zbigniew "Rullaman" Graczyk. Fenomenalna postać i jeden z naszych ulubionych bohaterów dnia codziennego.

Zbigniew Graczyk Rullaman w tv


Przypomnijmy, w 2017 roku wspomagaliśmy autora  redakcją i korektą jego biograficzno-podróżniczej książki pt. "Wózkiem przez świat". Wywiad ze Zbyszkiem można przeczytać TUTAJ.

Rullaman Zbigniew Graczyk w tv

Autor gościł również w telewizji śniadaniowej (patrz TUTAJ) oraz przełamywał w Polskim Radiu stereotypy na temat niepełnosprawności (posłuchaj TUTAJ).

Rullaman Polskie Radio

Recenzje polskojęzycznej wersji książki brzmią najczęściej tak, jak to przedstawili youtuberzy ze Strefy Czytacza (obejrzyj TUTAJ od 15:48 do 18 minuty).


Rullaman recenzja książki

Ciekawe z jakim odbiorem spotka się książka Rullamana w Szwecji. Już sam fakt, że udało mu się spełnić kolejne marzenie - świadczy o jego niesamowitej determinacji. Warto przeczytać tę książkę, gdyż jest cudownie energetyczna i ukazuje całą osobowość bohatera.

Zbigniew Graczyk Jola BabijMedia Production JB