Pod znakiem zaufania

31/12/2018

Z energetyczną myślą, z dobrym nastrojem, z mocnymi planami. I kolejnymi kontraktami na następny - wkraczamy w nowy rok :)

ghostwriter najlepszy

Podsumowania całorocznych dokonań zwykle są i nudne, i trudne. Ale kiedy, jak nie teraz. Koniec roku 2018 to przede wszystkim najlepszy czas na podziękowania dla klientów korzystających z usług Media Production JB. Dziękujemy naszym zleceniodawcom głównie za ZAUFANIE. Od tego się przecież wszystko zaczyna... Dopiero potem jest wielomiesięczna, mozolna, wspólna praca nad tekstem.

Nasi zleceniodawcy pochodzą z różnych krajów, dzielą nas tysiące kilometrów i robota jest zwykle zdalna. Doskonale rozumiemy więc, że trudno powierzyć swoje pomysły, teksty i pieniądze komuś nieznajomemu, z kim nie ma się kontaktu na żywo. A mimo to, znajdują się śmiałkowie chcący podjąć takie ryzyko.  Wszystko w imię stworzenia idealnej książki. Dzięki odwadze i zaufaniu zleceniodawców -  tylko w tym roku - przy naszym współudziale powstały "na gotowo" trzy nowe propozycje wydawnicze. Tysiąc stron maszynopisu ujrzało światło dzienne. Niewyobrażalna ilość słów została przelana na papier. Spisana, zredagowana, sprawdzona, złożona. Ogromny wysiłek intelektualny, naprawdę. Zaangażowanie kilku osób, bo to i autor, i redaktor, i korektor, i grafik,  i składacz. I kilka pozostałych osób, które miały związek z książką nim ta trafiła do czytelnika. Wszystkim tym osobom bardzo dziękuję.

Każdy nowy projekt literacki to potężne wyzwanie. Jeśli jest ich w ciągu roku kilka, to poziom adrenaliny wzrasta. Ale stres czy uda się wszystko pogodzić i dotrzymać terminów, tylko nas mobilizuje.  Tym projektom poświęcamy tyle czasu, ile trzeba. Nawet już po wygaśnięciu kontraktów, nie pozostawiamy żadnego zleceniodawcy samemu sobie. Jeżeli jest taka potrzeba to prowadzimy za rękę, wspieramy, patronujemy przedsięwzięciu. I nie tylko staramy się zadaniu sprostać, ale i angażujemy się w nie emocjonalnie. To sprawia, że pisane, redagowane, poprawiane przez nas książki - stają się nam bardzo bliskie. Dbamy o nie podczas całego procesu powstawania. A potem wypuszczamy w świat, śledzimy ich losy i całą ścieżkę dystrybucyjno-promocyjną.

Cieszymy się, że wielu naszych klientów odnosi sukcesy wydawnicze, bierze udział w spotkaniach autorskich, rozdaje autografy, udziela wywiadów i z powodzeniem sprzedaje swoje książki. A zatem cel osiągnięty! A że mamy w tym swój mały udział, to i sukcesy zleceniodawców są naszymi. Niechże więc 2019 rok będzie równie twórczy, co poprzedni.

Pozdrawiamy, Jola Babij i współpracownicy Media Production JB.

 

foto: Jola Babij/ Media Production JB