Na finiszu

01/12/2017

Dwa duże, tegoroczne projekty zostały zakończone sukcesem. Obydwie książki, w których pomagaliśmy autorom zredagować tekst oraz poprawić wszelkie niedociągnięcia - trafiły do wydawnictw. Pierwsza, właśnie opuszcza drukarnię i lada dzień trafi do księgarni. Trzeba przyznać, że było to iście ekspresowe tempo i niebywały wysiłek...

h

Radość naszych klientów sprawia, że i nam udziela się ten nastrój. To tak, jakby po raz pierwszy wypuszczało się własne dziecko do przedszkola, do szkoły, w świat. Ten natłok myśli, obaw: czy sobie poradzi, jak zostanie przyjęte - sprawia, że drżymy o każdą kartkę w tych książkach. Ale to przyjemne uczucie. Jednocześnie jesteśmy dumni, że po raz kolejny udało nam się bezproblemowo zrealizować zamierzony cel.  A naprawdę nie było łatwo. Zwłaszcza, że w jednym przypadku "nałożyły nam się" terminy i trzeba było pracować ze zdwojoną mocą.

Dziękuję zleceniodawcom za oddanie nam pod opiekę redakcyjną swoich wspaniałych pomysłów, rękopisów i gotowych tekstów. Podziękowania składam również swoim współpracownikom, za to, że zawsze mogę na nich liczyć  - dzięki czemu, moja firma zbiera pochwały. To wielkie szczęście mieć do pomocy takich fachmanów!


Jola Babij/ Media Production JB, foto z archiwum naszego klienta: na zdjęciu egzemplarz próbny