Fiftieth anniversary...

25/01/2017

Czy pięćdziesięciolecie pożycia małżeńskiego może być okazją do tego, by napisać książkę o wzajemnych relacjach dwojga ludzi? Czemu nie.

 media production jb

Na taki właśnie pomysł wpadł jeden z naszych klientów. W prezencie jubileuszowym chciałby podarować swoim dziadkom autorską książkę. Problem w tym, że nie bardzo wie jak się do tego zabrać. Dla nas to nie kłopot. A praca przy takich projektach (z nutką sentymentu w tle) to czysta przyjemność.

jola babij ghostwriter

Publikacja ma zawierać nie tylko zdjęcia, ale i wspomnienia oraz najciekawsze historie z życia jubilatów. Nagramy więc wywiady, spiszemy i opracujemy. Prace nad redakcją tekstu potrwają około miesiąca. Druk nastąpi w ciągu siedmiu dni od złożenia materiałów u wydawcy. Możemy zacząć za cztery tygodnie. Proste? Proste.

Na ten oryginalny prezent złoży się cała rodzina. Być może, trzeba będzie dodrukować kilka egzemplarzy - bowiem zainteresowanie książką "dla dziadków" wzrasta z dnia na dzień. Póki co, najważniejsze jest utrzymanie wszystkiego w tajemnicy aż do "złotych godów". Nie obędzie się więc bez małego kłamstewka, w końcu bohaterowie nie mogą się dowiedzieć do czego posłużą nam nagrania. A sam pomysł na prezent... no cóż, rewelacyjny!

 

mediajb.pl, foto: z archiwum zleceniodawcy