Czas na podsumowanie

20/12/2016

Trzeba przyznać, że mijający rok był dla Media Production JB bardzo dobry. Głównie z powodu decyzji, podjętych pod koniec pierwszego półrocza.

jola babij 517

Ograniczyliśmy współpracę z firmami, dla których dotychczas w dużej mierze pracowaliśmy jako podwykonawcy. I skupiliśmy się na samodzielnej pracy z klientami indywidualnymi. Oczywiście już pod własną marką. To był właściwy krok. Dzięki temu, udało nam się zrealizować kilka interesujących projektów literackich i jesteśmy pewni, że to jest kierunek, którym powinniśmy podążać. Całkowita dowolność w wyborze klienta i odpowiedzialność  za efekty własnej pracy, sprawia nam wiele przyjemności i daje motywację do kolejnych działań.

Zdecydowaliśmy więc, że rok 2017 upłynie pod znakiem działalności na rzecz słowa pisanego. Natomiast zlecenia na materiały filmowe i fotograficzne, przyjmować będziemy sporadycznie. Oczywiście zamówienia zakontraktowane (jak choćby zdjęcia dla agencji nieruchomości w Londynie), są realizowane na bieżąco. Nie jesteśmy jednak w stanie przyjąć nowych, za co przepraszamy.

Właśnie kończymy ostatnie prace i w kolejny rok wejdziemy z poczuciem dobrze wykorzystanego czasu. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do współpracy.

 

mediajb, foto: Jola Babij/Media Production JB