Nagrody dla naszych klientów

16/12/2016

To taka przyjemność dowiedzieć się, że nasz klient zdobywa szczyt w postaci nagrody lub wyróżnienia w konkursie literackim! Mamy świadomość, że poniekąd przyczyniamy się do tych osiągnięć. Tym bardziej radość podwójna.

jola babij mediajb 602

Zaczyna się niewinnie. Załóżmy, że piszesz tekst opowiadania, książki, wiersza, cokolwiek. Wydaje się, że unosisz się na wyżyny swoich możliwości. I jedyne co pozostaje, to wysłać dzieło na konkurs dla domorosłych pisarzy. Wysyłasz. Z niecierpliwością odmierzasz czas do ogłoszenia wyników. A tu przykra niespodzianka. Niedocenili. Głupie jury. Nie poznali się na talencie. I albo porzucasz pisanie, albo myślisz sobie, że następnym razem będzie lepiej. Człowiek przecież uczy się na błędach.

Błysk w głowie! Może w pracy konkursowej były jakieś drobne niedociągnięcia lub fabuła nie trzymała się kupy? Może jednak warto byłoby spojrzeć na tekst jeszcz raz, a najlepiej żeby zrobiła to osoba z zewnątrz. I tu pojawia się nasza firma. Kilka zdań bądź kilkadziesiąt stron maszynopisu - wertujemy wzdłuż i wszerz. Na wskroś przeszywamy wzrokiem niczym Bazyliszek. Redakcja tekstu, korekta, ilość znaków, styl. Sprawdzone. Poprawione. Czasem, piszemy za autora wszystko od nowa. Ale bywa, że nanosimy tylko niewielkie poprawki. I co? Autor wysyła tekst na kolejny konkurs, a tu bomba! Jest zauważony przez kapitułę. Powiemy więcej, odnosi sukces! Radość, radość... Czy już pisaliśmy, że kochamy, to co robimy...?

mediajb, foto: Jola Babij /Media Production JB