O nas

londyn

Zajmujemy się robieniem dobrego wrażenia. Jakkolwiek to brzmi. I jeszcze sprzedajemy marzenia. A przy tym pracujemy i dobrze się bawimy. Jeśli to czytasz, to znaczy, że ten opis zaintrygował Cię. To już połowa sukcesu. Zapoznaj się z naszymi realizacjami. Zajrzyj też do oferty z cennikiem. A później skontaktuj się z nami.

Przygotujemy dla Ciebie reportaż albo plan wydawniczy, napiszemy artykuł, książkę, wywiad lub przepis na sukces. Możemy też wykonać przepiękne zdjęcia (od reklamowych po reporterskie), a na koniec napijemy się z Tobą dobrej kawy (ale Ty stawiasz, bo pracujemy dla Ciebie). Tak to u nas wygląda.

Cenimy czas, cenimy pieniądze - dlatego nie będziemy usilnie przekonywać o naszej wyższości nad konkurencją. Niech im się wiedzie, a Ty sprawdź ich - i wróć do nas. Pracujemy głównie w Londynie oraz woj. łódzkim. Jeśli masz interesujący pomysł, to niewykluczone, że dojedziemy gdzieś dalej. Mamy wśród współpracowników dobrych fotografów i redaktorów. Każdy szanuje swoje nazwisko. Jeżeli brakuje nam rąk do pracy, to wspomagają nas korektor, grafik, tłumacz i ktoś od podawania kanapek. A jak zajdzie potrzeba to i znajdzie się pilot (drona).

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami, które pomogą budować zaufanie do naszego biznesu. Bo klient chwalący jest najmilej widziany. Sponsorujemy imprezy sportowe, wspomagamy akcje charytatywne oraz promujemy nowe firmy. Udzielamy się tam, gdzie możemy. Rozbudzanie pozytywnych emocji jest dla nas ważne. W biznesie stosujemy zasadę - niezadowolony płaci więcej, a zadowolonemu to i jeszcze w ładny sposób podziękujemy.

*** 

W latach 2014-2016 roku MEDIA PRODUCTION JB realizowała projekty przy współpracy Studia Filmowego KLATKA. Był to miły i owocny czas, za który dziękujemy. Od 2016 roku skupiamy się wyłącznie na działalności dziennikarskiej i literackiej. Postawiliśmy na ghostwriting i póki co, skutecznie urzeczywistniamy marzenia innych....